Ubuntu Projekts

Mēs ticam ka katram cilvēkam jāparvalda ātru un efektīvu datoru. Ubuntu, kas ir veidota ar atkāta koda savienībām un Canonical, tai nav licenžu izmaksas ne izmantošanai ne izplatīšanai, ne lietošanai mājās nē darbam.

 

Kas ir Ubuntu?

Ubuntu ir bezmaksas, uz Linux balstīta pilna apjoma operētājsistēma jebkuram personālajam datoram, serverim un portatīvajai iekārtai. Tās standarta komplektā iekļautas visas nepieciešamās programmas, lai strādātu ar tekstiem, attēliem, elektronisko pastu un Internetu, kā arī jūs varat instalēt papildus programmatūru dažādiem nolūkiem. Pēdējos gados Ubuntu daudzkārt atzīta par labāko, lietotājam draudzīgāko atvērtā pirmkoda operētājsistēmu. Pasaulē to šobrīd jau lieto vairāk kā 8 miljoni cilvēku, un to legāli bez maksas var lietot gan mājās, gan komerciālās un nekomerciālās organizācijās.

Ubuntu solījums

Ubuntu ir bezmaksas. Vienmēr bija un vienmēr būs. Sākot no opērētājsistēmas līdz drošības atjaunojumiem, datu glābātavēm un līdz programmatūrai.
Ubuntu ir ātri startējama, vienkārši lietojama, tulkota vairumā valodās un ir pieejama visiem.
Ubuntu programpielikumi visi ir bezmaksas un ir izplatīti ar atklāto kodu - tas nozīmē jūs varat izplatīt tās starp tiem cilvēkiem, starp kuriem jūs gribāt, un tik bieži cik jūs gribāt.
Ubuntu lietotājiem visā pasaulē ir pieejama pilnā uzturēšana un dažādi papildus pakalpojumi.

Ubuntu and Canonical

Ubuntu uztur Canonical - numurs viens Ubuntu pakalpojumu sniedzējs.
Kompānijām ir ispēja izvēlēties saņemt ekspertu apmācības, uzturēšanu un konsultācijas par maksu un vienmēr būt lietas kursa par jaunumiem kuri nāk ar Ubuntu neapstadināmo attīstību.

Andrejs Maruskins