iPilot - Uzņēmuma jaunumi

SIA iPilot ir registrēta kā oficiāls OpenCms pārstāvis

2012.31.7

Mēs esam priecīgi informēt Jūs, ka šodien SIA iPilot tika officiāli reģistrēta kā OpenCms risinājumu pārstāvis produkta oiciāla Internet lapā opencms.org.

Lasīt vairāk ...
OpenCms sadaļa iPilot Interneta lapā

2012.30.7

 iPilot Interneta lapa ir tagad papildināta ar jaunu sadaļu OpenCms. Šī sadaļa saturēs pamācības rīkus un dokumentāciju, kas palīdzēs jauniem OpenCms lietotājiem iegūt darba iemaņas.

Lasīt vairāk ...
CMS lietotāju autorizācija no ipilot.lv lapas

2012.3.7

 Kā jau tika minēts iepriekš SIA iPilot veic visu savu produktu integrāciju lai uzlabot to kvalitāti un piedāvāt saviem klientiem jaunas iespējas.

Lasīt vairāk ...

OpenCms sadaļa iPilot Interneta lapā

iPilot Interneta lapa ir tagad papildināta ar jaunu sadaļu OpenCms. Šī sadaļa saturēs pamācības rīkus un dokumentāciju, kas palīdzēs jauniem OpenCms lietotājiem iegūt darba iemaņas un efektīvi izmantot viniem piedāvāto darba rīku, organizācijām, kas meklē sēv piemērotāku risinājumu ārēja vai iekšēja tīkla informatīva satura lapas uzturēšanai, pilnā mērā novērtēt OpenCms iezīmes un piedāvāto funkcionalitāti.

Lapas saturs tiks piedāvāts trījās valodās un tiks tieši sasaistīts ar produkta oficiālo saiti opencms.org, kuru mēs arī iesakam apmeklēt papildus informācijas iegūšānai. Lapas sekcija šobrīd atrodas aktīvā izstrādes fāzē un dažas tās sadaļas var būt nepieejamās īslaicīgi vai ari nepieejamās konkrētās valodas, mas aktīvi strādājam lai pēc iespējas atrāk pabeigt visusizstrādes darbus un piedāvāt Jums maksimāli kvalitatīvu informāciju.

SIA iPilot piedāvā saviem klientiem izstrādāt OpenCms bazetus risinājumus Interneta lapam, kompāniju iekšējiem un ārējiem portāliem un izmetināt risinājumus savos serveros. Ka arī veikt konsultācijas OpenCms risinājumu ieviešanai un tā paplašinājumu izstrādājumiem citām organizācijām.

SIA iPilot