iPilot - Uzņēmuma jaunumi

SIA iPilot ir registrēta kā oficiāls OpenCms pārstāvis

2012.31.7

Mēs esam priecīgi informēt Jūs, ka šodien SIA iPilot tika officiāli reģistrēta kā OpenCms risinājumu pārstāvis produkta oiciāla Internet lapā opencms.org.

Lasīt vairāk ...
OpenCms sadaļa iPilot Interneta lapā

2012.30.7

 iPilot Interneta lapa ir tagad papildināta ar jaunu sadaļu OpenCms. Šī sadaļa saturēs pamācības rīkus un dokumentāciju, kas palīdzēs jauniem OpenCms lietotājiem iegūt darba iemaņas.

Lasīt vairāk ...
CMS lietotāju autorizācija no ipilot.lv lapas

2012.3.7

 Kā jau tika minēts iepriekš SIA iPilot veic visu savu produktu integrāciju lai uzlabot to kvalitāti un piedāvāt saviem klientiem jaunas iespējas.

Lasīt vairāk ...

Pieslēgšanas epastam turpmāk notiks no iPilot mājas lapas

 Lai uzlabot piedāvāto pakalpojumu kvalitāti SIA iPilot uzsāk darbu ar savu online pakalpojumu apvienojumu. Pirmās izmaiņas ir skārušas epasta interneta pārlūk-programmu. No šī brīža pieslēgšanas epastam notiks no SIA iPilot mājas lapas sadaļas "Online!".
Šī sadaļā tiks izvietota nepieciešamā palīg-informācija visiem interneta servisiem, kurus piedāvā SIA iPilot. Šādas izmaiņas ļaus mums apvienot visas mūsu sistēmas vienā ar ko garantēt mūsu klientiem ērtāku piekļuvi palīdzības resursiem, izstrādāt mūsu sistēmām jaunus vēl vienkāršāk saprotamus interfeisus, ātrāk reaģēt uz mūsu klientu pieteikumiem.

SIA iPilot