iPilot - Uzņēmuma jaunumi

SIA iPilot ir registrēta kā oficiāls OpenCms pārstāvis

2012.31.7

Mēs esam priecīgi informēt Jūs, ka šodien SIA iPilot tika officiāli reģistrēta kā OpenCms risinājumu pārstāvis produkta oiciāla Internet lapā opencms.org.

Lasīt vairāk ...
OpenCms sadaļa iPilot Interneta lapā

2012.30.7

 iPilot Interneta lapa ir tagad papildināta ar jaunu sadaļu OpenCms. Šī sadaļa saturēs pamācības rīkus un dokumentāciju, kas palīdzēs jauniem OpenCms lietotājiem iegūt darba iemaņas.

Lasīt vairāk ...
CMS lietotāju autorizācija no ipilot.lv lapas

2012.3.7

 Kā jau tika minēts iepriekš SIA iPilot veic visu savu produktu integrāciju lai uzlabot to kvalitāti un piedāvāt saviem klientiem jaunas iespējas.

Lasīt vairāk ...

SIA iPilot jaunas biroju telpas

The map of the office location

No 2012. gada sākuma SIA iPilot ir pārvākusies uz jaunu biroja ēku Rīgas centrā. Jauna ofisu ēka atrodas klientiem ērtā rajonā, bet liels stāvlaukums un ātrasšanas ārpus galvenām transporta maršrutiem izdarīs ofisa apmeklējumu ērtu mūsu klientiem jebkurā dienas laikā.

Jauna ofisa adrese ir Rūpniecības iela 32B, 5. stāvs, 511 īstaba. Rūpniecības iela iet parallēli Daugavai tikai parīs kvartālos no krastmalas. Jaunas telpas ir aprīkotas ar izcili labu un ātru interneta pieslēgumu un labi kondicionētu serveru telpu mūsu pašu un mūsu klientu vajadzībām.

Birojа atrodas parku zonā un tajā ir ērtas un komfortāblas īstabas mūsu darbiniekiem.

iPilot klienti arī ir aicināti apmeklēt mūsu jaunas telpas! Mēs vienmēr esam priecīgi redzēt Jūs pie mums ciemos un veiksim jūsu vizīti ka arī mūsu turpmāko sadarbību patīkāmu.

 

 

SIA iPilot